Nejstrašidelnější anglická vesnice zakázala Halloween

9. září 2012 v 19:50 | Pájinka |  Halloween

Nejstrašidelnější anglická vesnice zakázala Halloween


halloween00183.gif


Anglická vesnice Pluckley je známá díky rekordnímu počtu duchů. Mají tu lupiče, fantoma mnicha, visící tělo učitele ale i poltergeist. Přesto letošní svátky Haloween vesnice zakázala. S duchy se moc dělat nedá, ale bojují proti stovkám návštěvníků. Ti obyvatelům každoročně zvláště na Dušičky ztrpčují život.
Místní fara dokonce ustavila vlastní výbor pro Halloween.
O Pluckley v hrabství Kent se říká, že tu přebývá alespoň dvanáct duchů. Mají tu ducha lupiče, fantoma mnicha, visící tělo učitele a v místní hospodě řádí poltergeist (nevysvětlitelné zvuky a pohyby předmětů).

Návštěvníci děsili obyvatele

V minulých letech se obyvatelé vesničky snažili udělat z noci očekávaných vyrušení spíš zábavu. Místní fara dokonce ustavila vlastní výbor pro Halloween. Ačkoliv na turistickém ruchu vesnice vydělávala tisíce liber pro dobročinné účely, tisíce návštěvníků už tak vyděsily místní obyvatele, že se rozhodli počet návštěvníků omezit.
"Nebudeme pro návštěvníky chystat žádný program," praví se na webových stránkách farnosti. "Nebude žádné grilování, žádný pečený kanec, žádný stan s pivem, žádný trh a žádné cesty za duchy. Pokud nechcete přijít jen v klidu si popít, raději si vyberte jinou atrakci v našem hrabství."

S dřívějšími oslavami byly problémy

Úřednice farního výboru Jackie Grebbyová řekla reportérům Daily Telegraph, že s dřívějšími oslavami Halloweenu byly problémy.
"Když jsme se o něco snažili, vždycky se nám to vymstilo. Ve vesnici nebylo k hnutí. V Pluckley se dá tiše popít, ale jinak nic moc. Takže pokud návštěvníci nechtějí právě toto, měli by jít jinam," dodala Grebbyová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké roční období máš nejraději ???

Jaro
léto
Podzim
Zima

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama