Říjen 2012

Barbie styl

30. října 2012 v 9:52 | Pájinka |  ♥♥♥ Barbie styl ♥♥♥
33235456
Barbinky...Dlouho se mi žádný styl moc nezamlouval a ani nelíbil neřídila jsem se podle nějakého stylu..Až se mi žačal líbit právě Barbie styl..je hodně sladký..Ale Barbie není namyšlená a blbá,že neumí spočítat ani 1+1...

Jak bys měla vypadat..??
Takže začnu vlasy každý když se řekne si představý blondýnku s dlouhými vlasy,ale to už neplatí Barbie může mít jakékoliv vlasy kromě černé barvy a výrazných barev,které nevypadají přírodně..!!Měla bys v každé situaci vypadat upraveně..Tvůj vzhled by měl být bezchybný samozřejmě,že každý má své chyby,ale ty je nesmíš dát najevo..Měla bys mít upravené každopádně upravené obočí,aby vynikly tvé řasy.A také samozřejmě tvé nehty..měly by být středně dlouhé a nalakované je celkem jednojakým lakem,ale pozor němel by být černý protože to je už Emo sty a to my Barbínky nejsme ne..??Nehty mohou byt upraveny do francouzské manikůry..

Tvé chování..
Měla byses vždy chovat mile a velmi sympaticky..protože tak si získáš ostatní a staneš se Barbie a hvězdou školy.Jako správná Barbie bys měla také mít svou partičku lidí které máš ráda,ale samozřejmě ty musíš být včelí královnou.. Tvá parta by měla spíše být holčičí...A nemělo by tě nic rozhodit prostě musíš být miláá...

Ty a oblékání...
Někde jsem četla o Barbie stylu,že platí pravidlo ČÍM DRAŽŠÍ OBLEČENÍ TÍM VÍCE BARBIE,ale to opravdu neplatí.Oblečení by mělo být značkové,ale pokud na značkové oblečení nemáš nevadí kupuj si oblečení jakýkoliv,ale hlavně prostě barbie stylu..Levnějšími značkami jsou třeba Takko,Nex York,Fishbone a Alpine pro..Ale to,že si nekupuješ značkové oblečení to si nechej pouze pro sebe si přece bezchybná Barbie..jako ke správné Barbie by lidé měly k tobě vzhlížet..Měla bys nosit barvičky jako je:růžová,fialková,červená,žlutá,oranžová,bílá,světle zelenkavou a světle modrou..Neznamená,že když jsi Barbie,že to vše musí být růžové..barvy by měly být světlé a pozitivní,abys na každého působila dobře.Ke každému správnému Barbie topíku nesmí chybět doplnky jako čelenky,řetízky,korále,náramky,naušnice a kabelky a samozřejmě správné botky v létě jsou IN žabky a balerínky a obvazovačky:-DA v zimě strašně mooc zbožnuju užasný kozačkyA také neznamená,že když jsi nebo chceš být Barbie musíš pořád nosit sukýnky to ne...Nosí se kalhoty,džíny,bermundy,kratásky a sukně..

Líčení...
Tvé líčení:Make-up:Takže jako správná Barbie by ses měla každopádně líčit..Začneme s make-upem.Pokud máš světlý tón pleti měla bys používat tmavší make-up,abys nebyla tak bledá.Pokud máš tmavší tón pleti a zdravou plet bez jakýchkoliv chybiček můžeš si dovolit střední tón pudru.Ale jestli máš problematickou plet použí spíše světlejší tón make-upu.Oči:Řasy by měly být dlouhé a hezky zatočené neboj se hodně vrstev řasenky,ale pozor na slepené řasy.Oční víčka můžeš líčit stíny nebo tužkou na oči,ale pozor linky musí být slabé né tlusté to je potom Emo styl...Lesk a rtěnka ty musíš také používat,ale spíše lesk na rty protože opticky zvětšuje rty..Tady je něco co by měla splňovat každá barbie...

♥ Upravné nehty- středně dlouhé, s francouzkou manikúrou ( nebo jen průhledným, zlatavým zkrátka pastelovým lakem ovšem ne do barev: zelená černá atd!!..)

♥ Zdravé vlasy- bez lupů, suchých konečků, mastné pokožky hlavy.. Nemusí být blond barva! Barbie styl neudává povinnost ničit si vlasy kysličníkem! Proto klidně barbie můžou být i zrzky..

♥ Společenské chování, výborné výsledky ve škole, slušný slovník.

♥ Pěkná postava, není nutné aby byla opálená sluncem-známe samoopalováky, takže ty peníze klidně obětujeme do umělého sluníčka.

♥ Zdravá strava.

♥ Vždy upravená-nikdy ne rozcuchané vlasy, zmuchlané oblečení. Není podmínkou mít něco růžového na sobě, ale ve vašem šatníku panuje ve většině oblečení růžová. Spíš je kladen důraz na srpávné zvolení střihu oblečení, perfektní kombinovanost.

♥ Znalost jazyků, znalost módních značek, návrhářů.. POZOR! Není potřeba nakupovat značkové oblečení, protože to není barbie ale trochu shampoo styl!

♥ Kosmetika- perfektní a bezchybný make-up..Většina pěněz vkládána právě do kosmetiky a oblečení. Pěstění pleti a těla. Znalost a používání kvalitních kosmetických značek. (avon, oriflame)

♥ Vnímat styl barbie jako součást života- žádné pozérství!
A teď několik tipů, jak hned okolí zareaguje, že jste barbie: čelenky, minisukně, doplňky, balerínky..atd...
Mnoho lidí se domnívá, že barbie se řídí určitými pravidly..ale pravdila má barbie v sobě! tím je myšleno, že barbie neposlouchá např. satanismus, emo hudbu, ale klidně si poslechne ráda kromě slaďáckého popu a popu i hip hop či r´n´b.

Co je OUT pro barbie girls?

30. října 2012 v 9:50 | Pájinka |  ♥♥♥ Barbie styl ♥♥♥
Takové malé Barbie desatero věčí, které Barbie vážně nemají rády
1. Emo girls- ničí si život a image, ani neví jak těžce se napravuje, to co je už zkažené!
2. Rock- hudební styl Rock a také tento styl oblékání je prostě něco nechutného!
3. Kluky s mastnými vlasy- toto je prostě vrchol naprosto všeho. Kluk prostě nesmí mít mastné a neupravené vlasy!
4. Skejťáky- Sk8 vážně ne! Ta trapná deska na kolečkách je důkazem děckosti!!
5. Holky, které se snaží být Barbie- Tyhle holky jsou prostě trapná a ani o tom neví, protže si myslí, že ony jsou Barbie a ostatní jen blbky. Ale je to přesně naopak.
6. Hloupé řeči o našem stylu- Ti, kteří mají hloupé připomínky k našemu stylu, nám jen závidí!! To je naprosto samozřejmé!
7. Voda s bublinkama- Bublinky jsou nezdravé a navíc hrozí riziko, že si ''grgneš'' tehdy, kdy to je vážně nevhodné!
8. Kyselé ksichty- Vždyť není přece nic hezčího, než když se na tebe každý směje, a ty zase na něho!
9. Škaredé namyšlené frajery-Myslí si, že nás dostanou, ale to není pravda, vždyť jsou přece škaredí!
10. Drogy- To je prostě tabu. Zákaz pro Barbie!
Speciální styl - Barbie styl

30. října 2012 v 9:43 | Pájinka |  ♥♥♥ Barbie styl ♥♥♥
Když se v roce 1959 na trhu objevila první panenka Barbie, netušila její autorka Ruth Handler ani firma Mattel, jaké šílenství způsobí nejen mezi dívkami, ale i mezi dospělými ženami a dokonce ani, že ovlivní i způsob jejich oblékání.

Speciální styl - Barbie styl


Barbie panenku pozná snad každý. Blond vlasy, krátká růžová sukně, vysoké podpatky, kabelka na ramenou a to je jenom základní popis barbie stylu.

Outfit

Do čeho se tedy živá barbie obléká? Slaďoučká růžová barva oblečení je doplněna mnoha volánky, mašličkami, stužkami a dalším zdobením. V šatníku nesmí chybět postavu obepínající trička a kalhoty, minisukně a minišaty. Boty jsou nejčastěji na podpatku nebo platformě, ať už lodičky nebo sandály, samozřejmě v oblíbené barvě. Tenisku se v malé míře také vyskytují ale jen v růžové nebo fialové barvě. Mimo růžové a fialové je přípustná i bílá a všechny pastelové barvy.
Růžové auto
Růžové auto

Doplňky

Rozhodli jste si zařídit pokojíček v růžové a fialové barvě? Žádný problém. Výrobce myslí i na roztomilé barbie, které se chtějí obklopovat jen optimistickými barvami. Barbie má dokonce svou speciální klávesnici, se speciálními tlačítky.
Barbie pokoj
Barbie pokoj

Růžový notebook a židle
Růžový notebook a židle

Klávesnice pro blondýnky
Klávesnice pro blondýnky

Zevnějšek

Povinností každé barbie je starat se o svůj zevnějšek, to znamená mít za všech okolností dokonalý účes a líčení. V líčení vedou opět pastelové barvy, decentní a jemné, podtrhující nevinný vzhled. Důležitá je také francouzská manikúra nebo nalakované nehty barvou, která ladí s oděvem.

Životní styl

Mezi dvě nejdůležitější pravidla patří zdravá strava a slušné chování. Inspiraci můžete najít v mém nejoblíbenějším filmu Pravá blondýnka, kde Reese Whiterspoon dokonale předvedla barbie styl, jak způsobem oblíkáním, tak i životním stylem. Byla vždy elegantní, jednala s nadhledem a optimismem a to je pro život důležité. Kdo tvrdí o barbie, že je hloupá blondýna, ten třeba jen závidí. Vždyť tento styl si oblíbila i řada světových celebrit, třeba Mariah Carey a ta přece hloupá není.
Růžový fotoaparát a kamera
Růžový fotoaparát a kamera

Růžový diktafon a rádio
Růžový diktafon a rádio

Růžová mp3, sluchátka a reproduktory
Růžová mp3, sluchátka a reproduktory

Péče o sebe

Péče se svůj vzhled a dokonalý outfit by měla být výsada každé dívky. Proto nezapomeňte sledovat aktuální módní trendy na našich stránkách www.oblectese.cz. Až zjistíte co doplnit do šatníku na slunečné jarní období, zavolejte své kamarádce a vyrazte na nákupy. Nákupy jsou důležité, nejen když je nějaký ten splín. Hezkou zábavu dámy!
Růžový rotoped a televize
Růžový rotoped a televize

co to je Barbie styl

30. října 2012 v 9:36 | Pájinka |  ♥♥♥ Barbie styl ♥♥♥
BARBIE STYL:
Sladký a rozkošný styl oblékání.Všude samé mašličky,srdíčka a jiné roztomilé drobnosti.Většinou se doplňky sladí do stejné barvy(nejčastěji volenou barvou je růžová).
Je velmi obdivovaný,ale pro spoustu závistivých slečen,bohužel i k smrti nenáviděný...
Barbie-Jsou většinou sebevědomé,slušné,milé,citlivé,veselé a ochotné dívky,které o sebe pečují možná víc,než je nutno...Jejich předností je především vzhled či postava...Jsou obdivované opačným pohlavím,ale také škatulkované jako ,,blbky,,.Jsou opravdu hloupé?Ovšem,že ne!Barbie jsou naopak vzdělané a velice inteligentní...Jsou prostě dokonalé!!!
Barbie girls poslouchají především pop,dance ale i jemný hip-hop.
Co nosejí?Upnutá trička světlých barev,úzké kalhoty tzv. ,,roury,, které zvýrazní štíhlý pas a dlouhhé nohy,minisukně,pastelové líčení,upravené nehty...
Mohou být jak blondýny,tak brunety...Na barvě hřívy nezáleží...
Barbie jsou hodně emocionální,až na to že nejsou takintrovertní jako jejich protiklad ,,EMO,,.Neskývají se,dávají pocity najevo,ale neupadají do tak velkých depresí.Raději se půjdou bavit,než by seděly v koutě!
STOPROCENTNÍ POMLUVA KONKURENTEK:
Holky,co se rády oblékají sexy a do růžové,bývají často vinou předsudků,pomluv,lží a závisti označovány za blbky...Je to ale stejně povrchní názor jako odsouzení emařů pro jejich ,,řezání,,..
Můj názor:Neberte nikomu jeho styl... Nepleťte se do jeho chování.. Každý chce být svůj a jedinečný!!!


Růžová

Symbol něhy, jemnosti a romantické lásky ... ale také nezralosti a naivity. Je označována jako barva srdce a obsahuje jemnější kvality červené.


Barbie styl je definovatelný jako dokonalost nadevše...
Moderní oblečení,boty na podpatku,dokonalý make-up,pohotové chování,naivita,růžová barva a někdy i přetvářka,...samozřejmě to jsou slova která mě napadla ze všeho nejdřív,..:)
Čato bývá odsuzován a nenáviděn,ale většinou za to může pouhá závist.
I když na druhé straně si tím nemůžeme být 100% jisti.Některé holky si o sobě fkt hodně myslí ,např. že jsou nejkrásnější na světě,že dokážou všechno na co sáhnout,plostě sou tg trochu mimo realitu.
To je podle mě přehnaný,ae uznávat tento styl stejně jako například velká konkurence EMO je nutný,protože se poslední dobou vyskytuje poměrně často a všude.

BÁRBÍ STYL
Růžová,růžová,růžová
To že do místnosti přijde dokonale sladěná holka od hlavy až k patě,navoněná,vyrovnaná,prostě jednodušše řečeno krásná,neznamená že se hned musí jednat o nafrněnou fiflenu.Je to jenom holka,která o sebe pečuje,protože její hlavní předností je vzhled.Proč ho nevylepšit ke svému prospěchu?!Dyť vzhled je především v dnešní době celkem důležitý.VZhled jde přece vidět na člověku nejdřív.Chování samozřejmně dominuje v celkové důležitosti,ale pěkný vzhled také není k zahození.
Nadruhou stranu pokuď sedíš někde na zastávce a kolem tebe se seskupí banda frajerek které mluví neustále sprostě,jako by byly vychovaný na ulici,rozhodně je tato varianta horší než předchozí.
Především kluci kteří si hledají holku,očekávají že bude vypadat alespoň trochu k světu,a když ne tg odhodlanou s tím něco dělat.Nemyslím tím jít nutně na plastiku,ale sportovat,nemluvit jenom pořád o tom jestli nepřibrala ale rovnou jít do posilky a sebrat svýmu klukovi vítr z plachet,..
Jak být Barbie

30. října 2012 v 9:34 | Pájinka |  ♥♥♥ Barbie styl ♥♥♥

Být Barbie není tak snadné jak se zdá.Nadruhou stranu to je rozkošný ... x)

Každý styl má své pro a proti.
Barbie styl je líbivý,přesto přináší spoustu obětí.Barbie by už odnarození měla mít předpoklad k tomu aby se barbie stala.To znamená že asi holčina která si odmalička hraje s klukama,nosí bejsku vytahané epláky a kecky většinou v pubertě bude mít jiné zájmy než líčení a móda :)
Ovšem každý se mění,proto je možné že se stane pravý opak...
Barbie holčiny vypadají na první pohled sladce,mile a nevinně.Nepoužívají vulgární výrazy,jsou ochotné,společenské,kamarádské a většinou středem pozornosti... DHolka o které většinou kluci sní se chová takto :
Správné Barbie mají hodně výhod,pokuď jsou navíc chytré,šikovné a závané...To je vlastně ideální holka pro kluka...
 • KLuci většinou sní o holkách které o sebe pečují a nebojí se s nimi vylézt před lidi
 • Mají po boku holčinu,která nebude mít problém konverzovat s jeho kamarády
 • Vždy se postará o zábavu a nepřetvařuje se
 • Vrhá se bezhlavě do každé akce
 • Nepomlouvá ostatní jenom proto aby se jiným ukázala v lepším světle
 • Je sebevědomá,ale přiměřeně
 • Neřeší každé kilo na víc
 • Nebojí se odvázat a být spontánní
 • Je samostatná a svá
  Jestli jste se rozhodli jít dráhou Barbie stylu, tak Vás musíme předem upozornit, že je to dráha náročná a je to běh na dlouhé tratě. Co je potřebné udělat pro barbie styl:
 • neustále sledovat módní trendy a co se děje v šoubiznisu, k tomu jsou nejvhodnější módní časopisy
 • utřídit si vlastní šatník, popřípadě vyházet nepotřebné věci, co nikdy nosit nebudete
 • nastudovat si základní pojmy: ( L&V, Gucci, Dolce&Gabbana, Versace… ). Když Vás někdo o půl noci probudí, musíte je vysypat z rukávu.
 • vyjít si do města a udělat obrovský nákup oblečení a doplňků. Budete potřebovat různé věcičky: náušnice, hodinky, náramky, sponky, prstýnky, náhrdelníky, brýle…
 • …nezapomenout na kozmetiku, ta je hodně důležitá: čistící mléko, zvláčňující krém, kvalitní šampón, balzám a kondicionér, parfémy…


Barbie girls

30. října 2012 v 9:33 | Pájinka |  ♥♥♥ Barbie styl ♥♥♥
Chceš vědět jak Barbie vypadá?Tady je několik příkladů jak pravá ,,Barbie Gilr,, vypadá ve skutečnosti...Ultra krátká sukně,lokýnky,podpatky,blond hříva...


Sexy Woman Walking
The pink girl
Casual pink
Pink attire
Pink girl
Girl in pink
Pink portrait
Blonde girl in pink
Pink memories
Woman in pink

3ad832d88b-43142493-o2.jpg

9e180c9b4b-43142474-o2

42ab91e6b7-43142484-o2
1240897665-43143410-o2

A5ba385b46-26339673-o2

Af601f17f8-43143394-o2

Sam-and-amanda-marc-369993a