Vánoce 2012

4. listopadu 2012 v 18:56 | Pájinka |  Vánoce

Vánoce 2012


Již za chvíli zde budou opět Vánoce, nejoblíbenější svátky plné cukroví, dárků, vánoční výzdoby a hlavně příjemné vánoční atmosféry. Vánoce určitě i vy budete trávit s rodinou, partnerem či přáteli. Vánoce 2012 budou v pondělí 24.12.2012. Dále následují dva svátky vánoční a o týden později bude Silvestr.

Jak na Štědrý den?

Určitě i vy, tak jako většina lidí v ČR, se na Štědrý den a celé Vánoce připravujete dlouhou dobu dopředu. Stačí jen zmínit oblíbené i nenáviděné nakupování dárků, pečení cukroví, uklízení, smažení kapra, Advent... Všechno se pěkně připraví, abyste si pak Vánoce 2012 dokonale užili.

Oblíbené vánoční pečení cukroví

Pečení vánočního cukroví patří v českých domácnostech k neopomenutelným vánočním povinnostem. Vybírání správných receptů, nakupování surovin a pak samotné pečení cukroví jako jsou vanilkové rohlíčky, vosí hnízda, rumové kuličky, linecké a další druhy cukroví. Podívejte se na nejoblíbenější vánoční cukroví, které můžete připravit nejen na Vánoce 2012.

Nakupování vánočních dárků

Pro někoho je nakupování dárků velmi příjemnou činností, pro jiné je tomu zase naopak. Vymyslet, jaký vánoční dárek by se někomu mohl líbit, dá často velmi zabrat. Koupit něco potřebného nebo naopak nějakou pozornost či užitečné oblečení? Někdy je to opravdu těžké. Podívejte se pro inspiraci na naše tipy, možná vás něco zaujme. Hračky, elektronika, parfémy, kupóny - to jsou ty nejčastější dárky v posledních letech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama