Zpestřete svůj sex

11. března 2013 v 14:19 | Pájinka |  ♥♥♥ LOVE ♥♥♥

Zpestřete svůj sex – netradiční místa

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Zpestřete svůj sex

Pokud žijete v dlouhodobém partnerském svazku víte, že člověk má tendenci propadat zažitým stereotypům. A není pro sex nic horšího, než nuda a stereotyp. Můžete si své milování zpestřovat různými metodami, například různými polohami, technikami, měnit počty přítomných lidí. Ale my si dnes povíme o různých netradičních místech.


Předsíň
Je poměrně vděčné místo. Když se vám partner (ka) vrací z cest, vtáhnout ho dovnitř a rovnou bez okolků přímo "mezi dveřmi" … Pokud u toho nezavřete vstupní dveře, může být váš sexuální zážitek okořeněn vtipnou konverzací souseda, či stydlivým povzdechem a pýřením se sousedky. Případně narychlo svolanou domovní schůzí - Colu a Popcorn sebou.

Koupelna
Koupelnu vaší ctěné pozornosti velmi doporučuji. Kromě toho, že tam mohou vznikat velmi příjemné předehry, například si před milováním partnera vlastnoručně na "žádaných" místech vyholíte, tak je sex v koupelně jednou z nejluxusnějších záležitostí. Když už jsme u té předehry, jeden můj kamarád v rámci předehry hází své oblečené partnerky do vany plné vody a děsně ho to baví :). Děvče se pák rado samo svlékne a půl práce je hotovo. Milování ve vaně, na umyvadle, ve sprše (i když tady pozor, občas právě tady dochází k velmi nepříjemným úrazům), ale i speciální záležitost - sex na automatické pračce, která je puštěna na ždímání (Jen je tady nutností, aby měl muž aspoň 180 cm, jinak si musí nožičky podložit stoličkou). Četla jsem někde, že nejvíce oblíbený je tento způsob milování u Italů. Ale řeknu vám, ani Čech nepohrdne a kdo jednou zkusil, nechce jinak.

Kuchyně
Ale jistě kuchyňská linka, jak jinak. Vždyť přece co je krásnějšího, než když vám vaše krásná partnerka připravuje šťavnatý steak, kdo by si nedal jako předkrm sladkou broskvičku, že? To jsou přece pak ta pravá afrodisiaka. Pokud ovšem v rámci vášně steak nespálíte. Je možné si jak sednou na linku, tak se jen o linku opřít a vyšpulit zadeček. A pak je tam také samozřejmě jídelní stůl přátelé. Kdo z vás neviděl v amerických filmech ty úžasné scény, kdy se dva na sebe žádostivě podívají a pak smetou ze stolu vše na zem za děsného cinkotu a zvuku rozbíjených skel, slečna na stůl a vášeň teče z plátna i reproduktorů. Už pak ale neukazují, jak slečna sbírá nepořádek a střepy si zapíchávají do bosých nohou ještě několik týdnů poté. Takže vášeň na jídelním stole ano, ale uklidit, nebo mít pro tento účel přichystanou sadu plastového nádobí. To pak drahý vstoupí do kuchyně, okem znalce přejede materiály na stole a hned ví co se od něj očekává ….

Balkon
Balkon, tak ten je pro fajnšmekry. Milovat se za šera nebo přítmí na balkóně, kdy nevíte jestli se někdo dívá, nebo slyší. Nebo pak vyšší kategorie stimulace vzrušení, kdy není přes balkónové zábradlí vidět a kdy vy můžete stát a usmívat se nadšeně na sousedy, kteří se vracejí z Tesca a tahají balíky nákupů z auta a přitom váš partner vám provádí orální sex. Chce to ovšem pevnější nervy.

Obývák nebo ložnice
Tak netradiční místo v obýváku či v ložnici snad ani není. Opravte mě někdo pokud se mýlím. Tak nějaké to křeslo, stolek, koberec. Jednou jsem slyšela od přátel, že si při vymýšlení zpestření vlezli do skříně, ovšem to předpokládá, že ani jeden z vás není klaustrofobik. Ale moc zvláštních míst tam přece jen nenajdete. Spíš si můžete navodit zvláštní situace. Třeba se milovat s partnerkou ze zadu, když právě žehli, ale vzhledem k nástroji (a jeho teplotě), který drží v ruce je to lepší s jejím souhlasem. Nebo, a to může být velice pikantní situace, zahájit milostnou předehru při telefonování. Pokud to teda právě není telefonát se šéfem, nebo obchodním partnerem z USA. Ale třeba takový telefonát s maminkou, kdy začnete partnera dráždit a to tak, že za chvíli není schopen reagovat na matčina naléhavá slova a výtky. Nebo - a tady mi budou rozumět jen zasvěcení, například když hrajete online hru na počítači a jste na komunikačním programu jako je ventrilo nebo teamspeak. Partner vede raid na hlavního bosse dungeonu - a to je ta pravá chvíle, jak mu ještě zvýšit vzrušení během boje a umocnit následnou radost z firstkillu úžasně provedenou felací. Pak je ještě možnost, že máte doma kulečníkový stůl. Pro některé je to velmi silné afrodisiakum. Pokud ho tedy doma máte, tak vůbec neuvažujte o tom, že byste na něm pouze "cvrnkali do dřevěných koulí" :).

Výtah
Milování ve výtahu je zdrojem nejrůznějších vtipů a historek. Ale pravda je taková, že výtah je vlastně poměrně intimní místo. Pokud tedy samozřejmě zastavíte v mezipatře. Pokud byste jeli z patra do patra a přibírali spolucestující, tak by to zase až tak vzrušující nebylo. Nebo bylo? Jako: "Dobrý den, mladá paní. Přidáte se? Odložte si …" Tak asi ne. Nicméně doporučuji vybrat pro tento způsob milování spíš noční hodiny. Nebo alespoň dobu, kdy není moc velký provoz. Protože s miláčkem zablokovat výtah, když se právě stěhuje šestičlenná rodina do dvanáctého patra a dole mají kamion nábytku, vám vážně na klidu v intimní chvilce nepřidá.

Střecha
Milování na střeše, zvláště za teplé srpnové noci po té, co jste spolu shlédli roje Efemeridů je také půvabné. Pohodlné je, pokud se jedná o střechu rovnou. Na střeše sedlové, tedy šikmé, pak musíte prokázat určitou fyzickou zdatnost. Tady doporučuji samotnou akci provést za komínem, který vám skýtá jakous-takous oporu.

Sklep, Garáž
To jsou místa, kam se většinou uchylujeme, když na nás přijde náhlá touha a přitom třeba jsme u někoho na návštěvě, nebo sice doma, ale máme barák plný lidí. Takže je to spíš na takovou napůl utajenou rychlovku, jako když si vás někdo během grilovaní pošle do sklípku pro vychlazené pivo, nebo pro novou láhev vina. Je to opravdu vhodná chvíle, ale nesmíte mít takovou smůlu jako jeden můj známý, který se slečnou právě odskotačil do sklípku pro nějakou láhev nakládaný zeleniny a jak tam byli v nejlepším, tak za nimi přišel dívčin dědeček, protože si myslel, že tu sklenici nemůžou najít. A ti dva se tak lekli, že se děvče tak nešťastně cuklo, že si o hřeb trčící ze stěny rozbilo hlavu a mělo otřes mozku. Výsledek byl ten, že dědeček pak týden koktal, protože uvidět vlastní vnučku s kalhotami dole, chlapem mezi nohama a krvácející hlavou bylo pro něj víc, než byl schopen psychicky unést.

Zahrada
Zahrada je část našeho domova, která je zrakům veřejnosti skryto nejméně. Proto doporučuji využívat, buďto velmi pozdě v noci, nebo brzy ráno, kdy je pravděpodobnost výskytu náhodných diváků minimální. Dobré je po horkém dni využít zahřáté vody v hadicích a rezervoárech a pustit rozprašovače a zavlažovače. Milovat se v teplém, byť umělém dešti je velmi příjemné. Máte-li na zahradě bazén, pak není vůbec co řešit. V letním období byste měli tohoto skvělého místa využívat častěji než vaší ložnice.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Netradiční místa venku

Na pracovišti
O sexu na pracovišti se vyprávějí celé romány. Samozřejmě takovým nejoblíbenějším tématem jsou pracoviště, kde jsou nepřetržité provozy. Ve fantaziích mnohých je pak představa sexu v nemocnici s ošetřujícím personálem vrcholem atraktivity. Problém je v tom, že mluvíme-li o sexu na pracovišti, nemluvíme o sexu s partnerem, tedy pokud naším partnerem není právě kolega ze zaměstnání.


V autobuse, vlaku, přípojné tramvaji nebo metru
Milování v prostředcích hromadné dopravy je záležitostí z ranku vysoce adrenalinového sexu. Ne každý dokáže ustát tak velkou pravděpodobnost odhalení. Ale je pravdou, že sex ve vlaku je poměrně častou zábavou studentů, kteří v neděli večer cestují na internáty nebo koleje.


V autě
Auto je snad nejběžnějším místem k sexu hned po ložnici. Američtí teenageři snad ani jiná místa než zadní sedadlo auta neznají. U nás to zase až tak rozšířeno není, především proto, že na rozdíl od Američanů naši náctiletí dostanou řidičský průkaz nejdříve v 18 letech (na auto samozřejmě) a pak většinou nemají na to, aby si šli koupit byť nějakou ojetinu. Přesto je sex v autě velmi vyhledávaným. Je to útočiště pro milence, náhodná vzplanutí, ale i v prvních fázích vztahu. Ačkoliv sex v autě je i velmi nákladnou či pro setrvání manželství nebezpečnou věcí. Stalo se mému kamarádovi, že mu slečna roztrhla podpatkem kožené obložení palubovky na fungl novém autě. Zuřil tenkrát tak, že dodnes se nesmí ani v okolí jeho auta o sexu mluvit, nemluvě o jeho praktickém provozování. Jiný můj ženatý známý měl pro změnu milenku, se kterou také jezdil provozovat sex do auta. A to vynalezli snad všechny způsoby, jakým se v autě milovat dá. No a jednou v zimě si slečna opřela nožičky o přední sklo auta. Známý druhý den ráno někam vezl manželku a když nasedli do auta, a lehce zadýchali, tak se na zamlženém předním skle vylouply otisky slečniných něžných tlapiček. No a onen "záletník" je dnes už šťastně rozveden.


Ve zkušební kabince v obchodě
I zde je třeba mít velmi pevné nervy. Je třeba počítat s tím, že vám tam každou chvíli někdo nakoukne a bude mít vcelku opodstatněné poznámky. V menších obchůdcích, jako jsou butiky, je něco takového úplně vyloučeno, ve velkých centrech je zase nutno počítat s tím, že jsou v kabinkách umístěny kamery, takže je možné, že vaše milování sleduje blíže neurčený počet zaměstnanců daného hypermarketu. A záznam pak s největší pravděpodobností potkáte pak na nějakém free porno serveru na netu.

Telefonní budka
Těch už opravdu není mnoho. Takže volit toto místo bude přece jen obtížnější. Zato oproti letům minulým, kdy jich sice bylo hodně, ale zato nebyly mobily a na telefonát z budky se stály často fronty, budete mít v případě, že nějakou ještě naleznete, naprostý klid.


Kino
V kině je milování velice oblíbené. Poslední řady zpravidla okupují právě po sobě lačnící milenci. Na druhou stranu, když je film nezáživný a venku třeba prší, proč jen tak zbůhdarma sedět, že? Tady těžko může dojít ke koitu, bez toho abyste byli vyvedeni z kina hysterickou uvaděčkou a přiopilým promítačem. Počítejte proto spíš s "prací rukou".


Kostel
Pro některé velmi vzrušivé místo. Katolické kostely se zpravidla přes den nezamykají, ale zato tam pořad někdo courá. Není tam příliš mnoho míst, kam se schovat. Maximálně pokud se vám podaří se dostat do hrobky místních knězů a farních mecenášů, které bývají pod kostelním oltářem. Nicméně pro mě právě hrobka nikterak sexuálně vzrušivým místem není. Je ještě možnost ukrýt se ve zpovědnici a na noc se nechat zamknout v kostele, ale vzhledem k poměrně velkému chladu, který v těchto budovách panuje ani toto za právě nejšťastnější řešení nepovažuji.Venku:

Lavička v parku
Co se týká venkovních lokací, tak lavička v parku je docela určitě jedním z nejfrekventovanějších míst. Pokud si do parku odskotačíte za tímto účelem v noci, možná i budete mít problém nalézt nějakou lavičku volnou. Většina bude obsazena souložícími páry a opilými bezdomovci.


Houpačka
Milování na houpačce je zajímavé téma. Jsou totiž dvě možnosti. Buďto jsou na houpačce oba a pak je otázka, jestli se jim podaří právě s nastupujícím vzrušením na houpačce udržet, nebo je na houpačce jen slečna a pán se udržuje frekvenci houpání ve stoje před houpačkou.


Louka, les, pláž
Ve skutečnosti je to pořád milování v přírodě. Na pláži pozor. Mořský písek je velice jemný a dostane s úplně všude. Tím všude myslím opravdu všude. Pak si můžete na vlastní kůži vyzkoušet pravdivost rčení: "Jde to, ale dře to." Louka a les je nebezpečná především drobným hmyzem, především mravenci, kteří se zpravidla vyskytují pávě tam, kde se rozhodnete provést svůj akt lásky. V lese je vhodným místem krmelec nebo posed. Ovšem tam zase pozor na čumily vydávající se za houbaře či myslivce. Hlavně pozor na ty myslivce!!!

Na lodi uprostřed přehrady nebo jezera
Milování na lodičce je určitě věcí romantickou. Ovšem žádné velké vášně nedoporučuji, aby se vaše milostná extáze pak rázem nezměnila v boj o holý život. Také je třeba počítat s tím, že uprostřed vodní hladiny jste snadným terčem pro hledáčky teleobjektivů či pro "přírodomily" s dalekohledy.


V balonu
Tohle místo je jistě velice zajímavé, jen je možná trošku problém s tím, že v balónu se zpravidla vyskytuje obsluha. Takže buďto si dokážete vytvořit "vnitřní samotu" (což je záležitost, která se vyučuje na hereckých školách, aby herec nevnímal diváky), nebo je možnost přibrat balónovodiče do trojky.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama